Posiadamy umiejętności i doświadczenie w naprawianiu ekspresów do kawy oraz młynków. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo w jak najkrótszym czasie serwisowania. Ustalając czas naprawy uwzględniamy również niezbędny czas na sprowadzenie części, jeżeli naprawa  nie należy do standardowych. Nasi serwisanci dają pełną gwarancję wysokiej jakości wykonywanych usług. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji oraz pozyskiwaniu bieżącej wiedzy od współpracujących z nami producentów włoskich marek ekspresów.

Zapewniamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu usterek. Posiadamy części oraz akcesoria do ekspresów ciśnieniowych oraz automatycznych. Nasi serwisanci naprawią, wymienią zużyte bądź zepsute elementy sprzętu (uszczelki, filtry do kolb, prezostat). Zależy Nam na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Naszych Klientów biznesowych, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości usługi odpowiadające na Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

naprawygwarancyjne-2

 

Na zakupione w naszej firmie urządzenia udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

W tym czasie niezbędne naprawy objęte gwarancją (np. wady wynikające ze sprzętu a nie ze zużycia) są bezpłatne.

Ważne! Gwarancją nie są objęte elementy zużywające się, tj. uszczelki, czy sitka.

 

naprawygwarancyjne-1-3

 

Oferujemy szeroki zakres napraw sprzętu (młynki, ekspresy).

Zapewniamy przeglądy okresowe wydłużające żywotność i niezawodność sprzętów, co wpływa także na jakość serwowanych napojów. 

Ważne! Ekspres zastępczy na czas naprawy dla przedłużających się napraw, tj. gdy naprawy nie da się wykonać w siedzibie klienta i sprzęt musimy zabrać do serwisu.