SkyCap

Attibassi opracowało własną wersję kapsułek do kawy kompatybilnych z ekspresami na kapsułki typu Nespresso®*. Każda kapsułka zawiera ok. 5g mielonej kawy Attibassi z jednej z trzech mieszanek: Aroma, Cremoso i Delicato (100% Arabika). Kapsułki wykonane są z tworzywa sztucznego.

Ekspresy na kapsułki kawowe włoskiej firmy Capitani® to produkty z najwyższej półki. Jeśli szukacie Państwo urządzenia o atrakcyjnym dla oka wyglądzie, o gwarantowanej jakości, łatwego w obsłudze, wykonanego z trwałych materiałów, z wysokociśnieniową pompa 20 bar, to zapewnia­my, że ekspres Capitani SkyCap spełni Państwa oczekiwania. Firma Capitani opatentowała swój system spieniania mleka z użyciem doczepianego do ekspresu pojemniczka oraz nowośc: przystaw­kę umożliwiającą zaparzanie herbaty.

Obsługa za pomocą programowalnych przycisków One Touch. 1 litrowy odczepialny pojemnik na wodę z wymiennym filtrem zmiękczającym wodę. Pompa wibracyjna 20 bar. Czas nagrzewania 60 sekund. Pojemniczek spieniający mleko -łatwy do demontażu i mycia oraz przystawka do parzenia herbaty w zestawie. Otwierana podstawka pod małą filiżankę.

Moc 800 W, Szer. 111 mm, Gł. 320 mm, Wys. 260 mm.