Rdl Mini Standard

rdl-mini

Saszetki kawowe to nic innego jak 1 porcja kawy (7 gram) opakowana w papierową torebkę - przypominającą nieco tę od herbaty, zamkniętą w sterylnym i higienicznym opakowaniu ochronnym. Saszetki są produktem ekologicznym, gdyż - w przeciwieństwie do popularnych w Polsce kapsułek na kawę, zużyte saszetki są w 100% biodegradowalne.

Ekspresy na saszetki włoskiej formy RDL posiadają dwa odrębne wymienniki ciepła oraz 15 barową pompę wibracyjną, co sprawia, że kawa zaparzona w tych ekspresach jest prawie identyczna w smaku z kawą, której możemy się napić w kawiarni, bądź restauracji.

Wymienniki ciepła z aluminium
Lampa on / off i kawa
Rama ABS
Bezpieczeństwo Grupa termostat kawy i pary   

Wymiary szer 230 mm x D 330 mm x 310 mm
Waga 8 kg

 

Rdl Mini z dyszą

rdl-z-dysza

    2 niezależne wymienniki dla caffe 'i pary
     2 niezależne pompy do caffe 'i pary
     cappuccino wymienne aukcja parowa
     Lampa on / off i kawa
     rama ABS
     Bezpieczeństwo Grupa termostat kawy i pary
     Dysza dostawy parowa (e)
     Wymiary szer 230 mm x D 330 mm x 310 mm
     Waga 9 kg

Rdl Sweet

rdl-sweet

Średnich rozmiarów wydajny ekspres, do domu, biura i małej kawiarni. 2,5 litrowy pojemnik na wodę z wymiennym filtrem zmiękczającym wodę. Mosiężny wymiennik ciepła do podgrzewania wody na kawę i aluminiowy do produkcji pary wodnej. Pompa wibracyjna 15 bar. Termostat bezpieczeństwa. Kapuczinator - automatyczny spieniacz kawy nakładany na dyszę z parą. Bogata gama kolorystyczna obudowy do wyboru (5 wersji w tym chrom).

Moc 700 W / 1400 W, Szer. 255 mm, Gł. 355 mm, Wys. 330 mm.